MOUNTPARK MENUJE NIGELA ROWEA DO POZÍCIE RIADITEĽA PRE OBCHODNÝ ROZVOJ, EURÓPA.

21st október 2018

Nigel má vyše 30-ročné skúsenosti s trhom priemyselných a logistických nehnuteľností. V minulosti pôsobil na pozícii staršieho viceprezidenta pre zákaznícke riešenia v spoločnosti Prologis.

Kariéru začal v King & Co, potom sa presunul do Paríža, kde viedol európsky tím spoločnosti Cushman & Wakefield.

„Sme radi, že Nigel obohatil náš tím,“ povedal Roger Sporle, vrchný riaditeľ Mountparku pre korporátnych a európskych zákazníkov.

„Stále rozširujeme naše aktivity v strednej a východnej Európe, podobne ako vo Francúzsku a v Španielsku.

Nigel prináša do Mountparku bohaté znalosti celoeurópskych trhov a pre náš tím bude veľkým prínosom.“

O Mountpark Logistics

Mountpark Logistics EU Sarl je spoločná firma (joint venture) spoločnosti USAA Realco-Europe Holdco, BV, čo je holandská dcérska spoločnosť firmy USAA Real Estate, a firmy Mountpark Finco Sarl (Mountpark).

Kontakt pre médiá:

Bližšie informácie poskytne Caroline Melvin, 0117 946 6654 alebo 07739 456336, email: caroline@carolinemelvin.co.uk

About cookies on this site

We use cookies to enhance your experience on our site, including to analyse visitors to our website. You can read our Privacy Notice to find out more information about how we use personal data. If you're happy to accept cookies on your device, select ‘Accept all cookies' below. You can view our Cookies Policy to find out further information about the types of cookies we use, how long we store cookies on your device and third parties who collect your information using cookies. View our cookie policy here.