MOUNTPARK JMENUJE NIGELA ROWEA DO POZICE ŘEDITELE PRO OBCHODNÍ ROZVOJ, EVROPA.

21st Říjen 2018

Nigel má více než 30leté zkušenosti s trhem průmyslových a logistických nemovitostí. V minulosti působil na pozici staršího viceprezidenta pro zákaznická řešení ve společnosti Prologis.

Kariéru zahájil u King & Co a poté se přesunul do Paříže, kde vedl evropský tým společnosti Cushman & Wakefield.

„Jsme rádi, že Nigel obohatil náš tým,“ řekl Roger Sporle, vrchní ředitel Mountparku pro korporátní a evropské zákazníky.
„Stále rozšiřujeme naše aktivity ve střední a východní Evropě, stejně jako ve Francii a ve Španělsku.
A Nigel přináší do Mountparku bohaté znalosti celoevropských trhů, takže bude pro náš tým velkým přínosem.“

O Mountpark Logistics

Mountpark Logistics EU Sarl je společná firma (joint venture) společnosti USAA Realco-Europe Holdco, BV, což je nizozemská dceřiná společnost firmy USAA Real Estate, a firmy Mountpark Finco Sarl (Mountpark).
Tato společná firma vznikla s cílem vytvářet logistické parky po celé Evropě, se zaměřením na trhy ve Spojeném království a západní a střední Evropě.

Kontakt pro média:

Bližší informace poskytne Caroline Melvin: 0117 946 6654 nebo 07739 456336, email: caroline@carolinemelvin.co.uk

About cookies on this site

We use cookies to enhance your experience on our site, including to analyse visitors to our website. You can read our Privacy Notice to find out more information about how we use personal data. If you're happy to accept cookies on your device, select ‘Accept all cookies' below. You can view our Cookies Policy to find out further information about the types of cookies we use, how long we store cookies on your device and third parties who collect your information using cookies. View our cookie policy here.